VŠETKO PRE VAŠU SPOKOJNOSŤ: Exkluzívne služby pre vás

VŠETKO PRE VAŠU SPOKOJNOSŤ: Exkluzívne služby pre vás
Andrej GregorovičAndrej Gregorovič 08.03.2018 Služby

Kupovať či predávať nehnuteľnosť je veľký krok. Nerobíme to denne, preto zorientovať sa vo všetkých otázkach a krokoch, ktoré sú v tomto procese potrebné, nie je jednoduché.

V realitnej kancelárii THECONCEPT je pre nás záväzkom a cieľom byť efektívnou spojnicou na ceste od predávajúceho ku kupujúcemu. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom nehnuteľností, pravidelne sledujeme tak vývoj trhu, ako aj legislatívne zmeny. Dokonale ovládame procesy spojené s financovaním aj prevodom nehnuteľnosti.

ine sluzby 01

Sme pripravení vám pomôcť v každom kroku. Naším cieľom je urobiť dobý obchod pre všetky zúčastnené strany. Aby ste si užívali nové bývanie, či pocit z bezproblémového predaja bez starostí a straty času.

ine sluzby 02

Predávame nehnuteľnosti výhradne exkluzívnou formou, a preto si môžete byť istí, že o vás a váš obchod bude dokonale postarané. Od prípravy nehnuteľnosti, cez propagáciu, až po prípravu zmlúv, či podanie daňového priznania. Či už predávate alebo kupujete v THECONCEPT sme pripravení naplniť všetky vaše predstavy o spokojnom bývaní.
  

Pozrite si tiež:

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.