3D VIZUALIZÁCIA: Nová dimenzia predaja nehnuteľností

3D VIZUALIZÁCIA: Nová dimenzia predaja nehnuteľností
Michal DrobnýMichal Drobný 02.04.2018 Služby

Podobne ako v prípade vizualizácií, sú jej 3D varianty určené na predaj nových nehnuteľností a projektov, ktoré sú stále vo výstavbe. V takomto prípade je potrebné pomôcť predstavivosti kupujúceho a ukázať mu budúci potenciál domu, či bytu.

Ide o typ prezentácie, pri ktorej užívateľ na monitore prechádza jednotlivými miestnosťami a prezerá 3D model pripravovaného projektu. Ide o podobný zážitok ako v prípade klasickej virtuálnej prehliadky. Rozdiel je v technológii prípravy.

interier A kopia

3D vizualizácie vznikajú z dokončeného projektu, kedy sa priestor vymodeluje v reálnych mierkach. Následne sa v spolupráci s dizajnérmi a architektami naplánuje jeho zariadenie, ktoré je samozrejme potrebné tiež vymodelovať v reálnych mierkach. Celkovo trvá príprava 3D vizualizácie asi mesiac a rovnako ako vizualizácie vo forme obrázkov, je aj tento formát veľmi fotorealistický. Poskytne tak potenciálnym záujemcom dokonalý zážitok s nehnuteľnosti ešte skôr, ako je táto postavená.

Pre 3D vizualizácie neexistujú obmedzenia. V realitnej kancelárii THECONCEPT dokážeme touto formou prezentovať akýkoľvek typ projektu, akejkoľvek veľkosti a dispozície.

Interier H
.

Virtuálna prehliadka

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.