Pezinská 100/A, Chorvátsky Grob Súkromná rezidencia s veľkorysým pozemkom a rodinnými domami

Iný objekt na bývanie 12912.00 Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj objekt súkromnej rezidencie s veľkorysou rozlohou 12 912  v obci Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda. Objekt je situovaný v kľudnej časti obce a susedí iba s Národnou prírodnou rezerváciou Šúrskych lesov. Vďaka okolitej prírode ponúka toto miesto dokonalé súkromie, príjemné prostredie a kvalitu ovzdušia a príjemnej klímy v každom období. Toto jedinečné miesto môže vskutku slúžiť pre rôznorodé využitie či už pre sídlo spoločnosti alebo zázemie pre rodinu. Celý areál je oplotený a vstup je možný len pre rezidentov cez diaľkovo ovládanú elektrickú bránu zn. ELMAR. Na pozemku sa nachádza 5 rodinných domov, všetky sú dokončené do štádia holodom a je možné ich zariadiť podľa individuálnych potrieb a preferencií budúceho užívateľa.

Úžitková plocha domov je:

Dom 1 - 221,82 m² ( 5 izbový )

Dom 2 - 221,82 m² ( 5 izbový )

Dom 3 - 227,53 m² ( 6 izbový )

Dom 4 - 227,53 m² ( 6 izbový )

Dom 5 - 77,68 m² ( 2 izbový )

SPOLU : 976,38 m²

Všetky rodinné domy sú v energetickej triede A0 vďaka použitým tepelným čerpadlám zn. DAIKIN Altherma 3.

Spolu je zastavaná plocha na pozemku 720 m² a zostáva tak viac ako 12 000 m² voľnej plochy pre ďalšie využitie, či výstavbu.  

V areály sa nachádza 8 bezpečnostných kamier monitorujúcich objekt 24 hodín. Rodinný dom pri vstupnej bráne môže slúžiť pre 24 hodinovú bezpečnostnú strážnu službu, údržbu areálu a iné služby, ktoré zabezpečia plynulý chod celého areálu podľa individuálnych potrieb. 

Obec Chorvátsky Grob - Čierna Voda má výbornú dostupnosť do Bratislavy ( do priameho centra BA je to 17 km / 20 min. autom ), na diaľnicu D1 ( 6 km / 8 min. autom ), na diaľnicu D4 ( 2,5 km / 5 min. autom ), na letisko Bratislava ( 10 km / 14 min. autom ), na letisko Schwechat ( 79 km / 48 min. ) a do lesa ( 100 m / 1 min. chôdzou ).

Dohodnite si obhliadku, radi Vám tento jedinečný projekt predstavíme osobne. 

 

 • Typ: Predaj
 • Druh: Iný objekt na bývanie
 • Okres: Senec
 • Obec: Chorvátsky Grob
 • Adresa: Pezinská 100/A
 • Cena dohodou: Možná
 • Stav nehnuteľnosti: Novostavba
 • Počet jednotiek v objekte: 5
 • Úžitková plocha: 12912.00 m²
 • Zastavaná plocha: 720.00 m²
 • Plocha pozemku: 12912 m²
 • Terén pozemku: Rovinatý

Konštrukčné prvky

Poloha a prístup

Inžinierske siete

Vybavenie a okolie

Pôdorys
Pôdorys

Lokalita

Bývanie v obci Chorvátsky Grob v lokalite PANNONIA RESIDENCE je doslova nažívanie späté s prírodou. Obec je pre svoju dostupnosť a okolitú prírodu naozaj ideálnym miestom na bývanie, a aj preto v nej v poslednom období stúpla miera výstavby nových nehnuteľností a rozširovania lokalít. Priamo úmerne k tomuto rozvoju vznikajú v obci nové prevádzky a zariadenia pre skvalitnenie bývania občanov, a taktiež neustále budovanie komunikácii a dopravných prepojení pre rýchlejšiu dostupnosť do okolitých miest a obcí. Vďaka tomu si obyvatelia môžu naplno užívať pokojné bývanie  a nemusia cestovať dlhé hodiny z hlavného mesta.

Nájsť cestu

Dohodnite si obhliadku

Máte záujem o kúpu? Prečítajte si, ako u nás prebieha celý proces.